27 stycznia 2020 14:56
Bogumiła Kowalska

Wszystkim rozpoczynającym ferie najlepszego czasu życzymy ⛷️☃️🏂❄️🧣🌨️🛷🎿🌬️

25 stycznia 2020 13:12
Bogumiła Kowalska

Jak spędzić zbliżające się ferie bezpiecznie, bez od kłopotów od internetowymi przestępców, bez wypadków na ulicach czy stokach narciarskich?

15 stycznia 2020 12:54
Katarzyna Szadkowska

Zapraszamy Rodziców na spotkanie podsumowujące I półrocze.

17 stycznia 2020 08:20

21 stycznia 2020 09:58
Bogumiła Kowalska

Szanowni Rodzice Polecam obejrzenie 2 filmów skierowanych do Państwa, którego głównym tematem jest profilaktyka przestępczości wśród nieletnich.

20 stycznia 2020 07:42
Katarzyna Szadkowska

Różnymi drogami docierają do nas głosy minionych wieków informujące o przeszłości, ludziach i ich życiu oraz czynach, które kształtowały oblicze świata…

17 stycznia 2020 06:45
Katarzyna Szadkowska

Powstanie Styczniowe było pierwszym wielkim wydarzeniem w historii Polski, którego bohaterów znamy nie tylko z obrazów i grafik, lecz także ze zdjęć. Fotografia była już wtedy wykorzystywana jako środek propagandy.

13 stycznia 2020 15:55
Bogumiła Kowalska

35 młodych wolontariuszy wyruszyło na ulicę naszego miasta, aby wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy zbierać fundusze na zakup sprzętu medycznego ratującego zdrowie i życie małych pacjentów polskich szpitali. Wraz Domem Kultury zebraliśmy ponad 21 tysięcy, a tym samym pobiliśmy zeszłoroczny rekord.

13 stycznia 2020 15:19
Katarzyna Szadkowska

Ważny etap Powstania Wielkopolskiego. W noc z 5 na 6 stycznia, powstańcy wielkopolscy zdobyli lotnisko Ławica. Dzięki temu heroicznemu czynowi nasi żołnierze zyskali niezbędny sprzęt, który później stanowił podstawę do zbudowania sił powietrznych Rzeczpospolitej Polskiej.

9 stycznia 2020 16:53
Katarzyna Szadkowska

Dla pokrzepienia serc, dodania otuchy i głoszenia dobrej nowiny o przyjściu na świat Zbawiciela, uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie pod kierunkiem s. Liliany Sochy CSDP udali się do Domu Pomocy Społecznej w Zagórowie. Tam spotkali się z jego podopiecznymi. W trakcie złożonej wizyty, zaprezentowali im jasełka pt. „Droga do Betlejem”. Później wspólnie z nimi kolędowali.