Edukacja wczesnoszkolna (kl. I-III):

Agnieszka Dobrowolska, Iwona Kasprzak, Ewa Kazimierczak, Arleta Skibińska, Kornelia Topor-Pustelnik, Danuta Wysokowska, Żaneta Wilant, Małgorzata Iwińska, Aleksandra Bukowska.

Oddział przedszkolny:

Iwona Derek, Monika Sobczak, Oliwia Adamczyk, Marta Kucharska.

Nauczyciele wspierający:

Liliana Czajkowska, Justyna Dzieran, Agnieszka Dzwoniarska, Urszula Jeziorna, Marta Kucharska, Agnieszka Pakuła, Kinga Bąkowska, Beata Matczak, Irena Elantkowska, Karolina Kulczak, Daniel Jóźwiak, Alicja Piaseczna.

Język polski:

Przemysław Ciesielski, Ewa Kasprzyk, Paulina Kubsik, Karolina Kulczak, Beata Staszak-Kopeć.

Język angielski:

Beata Matczak, Justyna Szczot, Ewelina Piaskowska, Joanna Polichnowska, Marta Wojciechowska, Agnieszka Dzwoniarska.

Matematyka:

Joanna Graczyk, Justyna Sieczkowska, Agnieszka Sołtysiak, Katarzyna Stachurska, Katarzyna Szadkowska, Mariusz Witkowski.

Plastyka, Technika:

Ewelina Piaskowska, Marek Wendt, Jolanta Krawczyk - Poszwa.

Historia:

Kinga Bąkowska, Jolanta Krawczyk-Poszwa, Jolanta Krucka, Ewa Kutnik.

Wiedza o społeczeństwie:

Jan Kasprzak, Jolanta Krawczyk-Poszwa, Ewa Kutnik.

Muzyka:

Małgorzata Karpińska, Justyna Szczot.

Przyroda:

Anna Neneman - Koprowska, Agnieszka Sołtysiak.

Chemia:

Aneta Nowak.

Fizyka:

Joanna Graczyk, Ewa Wróbel.

Biologia:

Anna Nenenman-Koprowska, Agnieszka Sołtysiak.

Geografia:

Urszula Jeziorna, Katarzyna Szadkowska.

Informatyka:

Tomasz Borowski, Małgorzata Karpińska, Bogumiła Kowalska, Kornelia Topor - Pustelnik, Mariusz Witkowski.

Wychowanie fizyczne:

Tomasz Borowski, Liliana Czajkowska, Robert Iwiński, Piotr Jabłoński, Hubert Kulczak.

Język niemiecki:

Magdalena Mielcarek-Mirek, Linda Kalinowska-Plewczyńska.

Religia:

Aneta Podczasiak (s. Immakulata) SDP, s. Grażyna Socha (s. Liliana) SDP, ks. Artur Kazecki.

Wychowanie do życia w rodzinie:

Irena Elantkowska

Edukacja dla bezpieczeństwa:

Irena Elantkowska, Jan Kasprzak

Pedagog:

Katarzyna Marzol, Agata Wojdyńska.

Logopeda:

Jolanta Krucka, Jolanta Krawczyk-Poszwa, Przemysław Ciesielski, Beata Staszak- Kopeć.

Świetlica:

Małgorzata Drukała, Ewa Kutnik, Ewa Kwiatkowska, Małgorzata Karpińska.

Biblioteka:

Joanna Smuszkiewicz, Agata Wojdyńska.

***

Szkoła przez kilkanaście lat ciągle się zmieniała, podobnie jak kadra ludzi w niej pracująca ... Wcześniej do Grona Pedagogicznego należały/należeli:

Halina Sznycer, Grażyna Robak, Janina Fabiszak, Stefania Jóźwiak, Teresa Niemczynowicz, Marzanna Zbierska, Halina Nowicka, Renata Jędro-Kozioł, Andrzej Jurga, Aldona Olesiak, Irena Nowak, Irena Graczyk, Jan Graczyk, Elżbieta Hofman, Janina Frydrychowska, Urszula Krzemiñska, Anna Wilant, Bożena Kaczmarek, Jadwiga Kędziora, Ewa Chrzumnicka, Elżbieta Gulczyńska, Jadwiga Białecka, Jerzy Krucki, Maria Wendt, Lech Wendt, Anna Biegasiewicz, Hanna Pawłowska, Jadwiga Wendt, Elżbieta Gruszka, Barbara Chabros, Ewa Stasiak, Bogumiła Staszak, Julia Stawicka, Józefa Bajdek, Stanisław Sikorska, Krzysztof Paluszkiewicz, Elżbieta Wośkowiak, Dorota Krzyżak, Jadwiga Przybylska, Agnieszka Gawlik, Tomasz Drzewiecki, Lucyna Lula, Kazimiera Jóźwiak, Róża Malinowska, Aldona Matczak, Grażyna Karnafel, Danuta Szmagaj, Monika Łasińska, Marcin Ziemniczak, Anna Zbyszewska, Wanda Sędłak, Maria Berdzińska, Zofia Kordylewska, Kazimierz Berdziński, Józef Stawicki, Wojciech Żerkowski, Barbara Makowska, Jadwiga Grabowska, Wanda Ślebioda, Sławomir Hak, Tomasz Kowalikowski, Iwona Różańska, Halina Nowicka, Alina Krol, Andrzej Jurga, Aleksandra Gołdych, Wioletta Sobczak, Marzena Lachowicz, Iwona Iwanowska, s. M. Rozariana Bielecka SDP, s. M. Loyola Młynarczyk SDP, s. M. Ancilla Bober SDP, s. M. Teodozja Maciejewska SDP, s. M. Klementyna Walczak SDP, s. M. Gregoria Halak SDP, s. M. Ewelina Chmiel SDP, s. M. Hiacynta Izdebska SDP, s. M. Samuela Tyczka SDP, s. M. Adelina Szkoda SDP, s. M. Joanna Lenart SDP, s. M. Mirona Fret SDP, s. M. Antonetta Podolak SDP, s. M. Aurelia Leszczyńska SDP, s. M. Laurencja Chodźko, ks. Kazimierz Bocianowski, ks. Eugeniusz Pasternak, ks. Mirosław Łaciński, ks. Robert Pietrzak, ks. Marek Wiśniewski, ks. Krzysztof Gąsiorowski, ks. Tomasz Muraszewski, ...