KADRA PEDAGOGICZNA–ROK SZKOLNY 2023/2024

1. Adamczyk Oliwia - Wychowanie przedszkolne
  2. Bąk Marzena - Edukacja wczesnoszkolna, Rewalidacja indywidualna, Wychowanie przedszkolne
  3. Bąkowska Kinga - Historia, Współorganizowanie kształcenia, Rewalidacja indywidualna
  4. Borowski Tomasz - Wychowanie fizyczne, Edukacja informatyczna
  5. Bukowska Aleksandra - Edukacja wczesnoszkolna, Logopedia
  6. Ciesielska Joanna - Przyroda, Rewalidacja indywidualna, Współorganizowanie kształcenia
  7. Ciesielski Przemysław - Język polski, Doradztwo zawodowe
  8. Czajkowska Liliana - Wychowanie fizyczne, Współorganizowanie kształcenia, Rewalidacja indywidualna
  9. Derek Iwona - Wychowanie przedszkolne
  10. Dobrowolska Agnieszka - Edukacja wczesnoszkolna, Wychowanie przedszkolne
  11. Drukała Małgorzata - Świetlica szkolna
  12. Dzieran Justyna - Pedagog specjalny, Współorganizowanie kształcenia, Rewalidacja indywidualna
  13. Dzwoniarska Agnieszka - Język angielski, Współorganizowanie kształcenia
  14. Elantkowska Irena - Wychowanie do życia w rodzinie, Edukacja dla bezpieczeństwa, Współorganizowanie kształcenia
  15. Graczyk Joanna - Fizyka
  16. Iwińska Małgorzata - Edukacja wczesnoszkolna, Wychowanie przedszkolne
  17. Iwiński Robert - Wychowanie fizyczne, Współorganizowanie kształcenia
  18. Jabłoński Piotr - Wychowanie fizyczne, Świetlica szkolna
  19. Jeziorna Urszula - Geografia, Współorganizowanie kształcenia

21. Kadłubek Jarosław - Psycholog szkolny

22. Kalinowska- Plewczyńska Linda - Język niemiecki, Rewalidacja indywidualna

23. Karpińska Małgorzata - Informatyka, Muzyka, Świetlica szkolna

24. Kasprzak Iwona - Współorganizowanie kształcenia

25. Kasprzak Jan –wicedyrektor szkoły, Wiedza o społeczeństwie, Technika

26. Kazimierczak Ewa - Edukacja wczesnoszkolna, Wychowanie przedszkolne

27. Kowalska Bogumiła - Informatyka, Rewalidacja indywidualna

28. Krawczyk- Poszwa Jolanta - Historia, Logopeda

29. Krucka Jolanta - Historia, Logopeda

30. Kubsik Paulina - Język polski, Historia

31. Kucharska – Gronostaj Marta - Edukacja wczesnoszkolna

32. Kulczak Hubert - Wychowanie fizyczne, Świetlica szkolna

33. Kulczak Karolina - Język polski

34. Kutnik Ewa – dyrektor szkoły, Wychowanie przedszkolne, Świetlica szkolna

35. Lewandowska Joanna - Edukacja wczesnoszkolna, Wychowanie przedszkolne, Świetlica szkolna

36. Majkowska – Cieślak Małgorzata - Współorganizowanie kształcenia, Wychowanie przedszkolne

37. Marzol Katarzyna - Pedagog szkolny

38. Matczak Beata - Język angielski

39. Mielcarek-Mirek Magdalena - Język niemiecki, Świetlica szkolna, Biblioteka

40. Neneman-Koprowska Anna - Biologia

41. Nowak Aneta - Chemia, Współorganizowanie kształcenia, Rewalidacja indywidualna

42. Pakuła Agnieszka - Współorganizowanie kształcenia

43. Piaskowska Ewelina - Język angielski

44. Podczasiak Aneta - Religia

45. Sieczkowska Justyna – wicedyrektor szkoły, Matematyka

46. Skibińska Arleta - Edukacja wczesnoszkolna, Wychowanie przedszkolne

47. Smuszkiewicz Joanna - Biblioteka, Wychowanie przedszkolne

48. Sobczak Monika - Wychowanie przedszkolne

49. Socha Grażyna - Religia

50. Sołtysiak Agnieszka - Przyroda, Biologia

51. Stachurska Katarzyna - Matematyka, Informatyka

52. Staszak- Kopeć Beata - Język polski, Logopedia

53. Szadkowska Katarzyna - Matematyka, Geografia, Informatyka

54. Szczot Justyna - Język angielski, Muzyka

55. Topor-Pustelnik Kornelia - Edukacja wczesnoszkolna, Wychowanie przedszkolne

56. Wendt Marek - Plastyka, Technika

57. Wilant Żaneta - Edukacja wczesnoszkolna, Logopedia

58. Witkowski Mariusz - Matematyka, Informatyka

59. Wojciechowska Marta - Język angielski, Współorganizowanie kształcenia, Rewalidacja indywidualna

60. Wojdyńska Agata - Pedagog szkolny, Biblioteka

61. Wysokowska Danuta - Wychowanie przedszkolne

***

Szkoła przez kilkanaście lat ciągle się zmieniała, podobnie jak kadra ludzi w niej pracująca ... Wcześniej do Grona Pedagogicznego należały/należeli:

Halina Sznycer, Grażyna Robak, Janina Fabiszak, Stefania Jóźwiak, Teresa Niemczynowicz, Marzanna Zbierska, Halina Nowicka, Renata Jędro-Kozioł, Aldona Olesiak, Irena Nowak, Irena Graczyk, Jan Graczyk, Elżbieta Hofman, Janina Frydrychowska, Urszula Krzemiñska, Anna Wilant, Bożena Kaczmarek, Jadwiga Kędziora, Ewa Chrzumnicka, Elżbieta Gulczyńska, Jadwiga Białecka, Jerzy Krucki, Maria Wendt, Lech Wendt, Anna Biegasiewicz, Hanna Pawłowska, Jadwiga Wendt, Elżbieta Gruszka, Barbara Chabros, Ewa Stasiak, Bogumiła Staszak, Julia Stawicka, Józefa Bajdek, Stanisław Sikorska, Krzysztof Paluszkiewicz, Elżbieta Wośkowiak, Dorota Krzyżak, Jadwiga Przybylska, Agnieszka Gawlik, Tomasz Drzewiecki, Lucyna Lula, Kazimiera Jóźwiak, Róża Malinowska, Aldona Matczak, Grażyna Karnafel, Danuta Szmagaj, Monika Łasińska, Marcin Ziemniczak, Anna Zbyszewska, Wanda Sędłak, Maria Berdzińska, Zofia Kordylewska, Kazimierz Berdziński, Józef Stawicki, Wojciech Żerkowski, Barbara Makowska, Jadwiga Grabowska, Wanda Ślebioda, Sławomir Hak, Tomasz Kowalikowski, Iwona Różańska, Halina Nowicka, Alina Krol, Andrzej Jurga, Aleksandra Gołdych, Anna Płachcińska, Wioletta Sobczak, Marzena Lachowicz, Iwona Iwanowska, s. M. Rozariana Bielecka SDP, s. M. Loyola Młynarczyk SDP, s. M. Ancilla Bober SDP, s. M. Teodozja Maciejewska SDP, s. M. Klementyna Walczak SDP, s. M. Gregoria Halak SDP, s. M. Ewelina Chmiel SDP, s. M. Hiacynta Izdebska SDP, s. M. Samuela Tyczka SDP, s. M. Adelina Szkoda SDP, s. M. Joanna Lenart SDP, s. M. Mirona Fret SDP, s. M. Antonetta Podolak SDP, s. M. Aurelia Leszczyńska SDP, s. M. Laurencja Chodźko, ks. Kazimierz Bocianowski, ks. Eugeniusz Pasternak, ks. Mirosław Łaciński, ks. Robert Pietrzak, ks. Marek Wiśniewski, ks. Krzysztof Gąsiorowski, ks. Tomasz Muraszewski, Ewa Kasprzyk, Artur Kazecki, Alicja Piaseczna, Joanna Polichnowska, Ewa Wróbel...