Edukacja wczesnoszkolna (kl. I-III):

Agnieszka Dobrowolska, Ewa Kazimierczak, Arleta Skibińska, Kornelia Topor-Pustelnik, Danuta Wysokowska, Żaneta Wilant, Małgorzata Iwińska, Aleksandra Bukowska, Marta Kucharska-Gronostaj, Joanna Lewandowska.

Oddział przedszkolny:

Iwona Derek, Monika Sobczak, Marzena Bąk, Justyna Dzieran, Arleta Skibińska, Kornelia Topor-Pustelnik.

Nauczyciele wspierający:

Liliana Czajkowska, Justyna Dzieran, Urszula Jeziorna, Marta Kucharska-Gronostaj, Agnieszka Pakuła, Irena Elantkowska, Marta Wojciechowska, Aneta Nowak, Joanna Lewandowska, Joanna Ciesielska, Ewa Wróbel, Małgorzata Majkowska-Cieślak.

Język polski:

Przemysław Ciesielski, Paulina Kubsik, Karolina Kulczak, Beata Staszak-Kopeć.

Język angielski:

Beata Matczak, Justyna Szczot, Ewelina Piaskowska, Marta Wojciechowska, Marta Kołodziejczak.

Matematyka:

Joanna Graczyk, Justyna Sieczkowska, Agnieszka Sołtysiak, Katarzyna Stachurska, Katarzyna Szadkowska, Mariusz Witkowski.

Plastyka, Technika:

Marek Wendt.

Historia:

Jolanta Krucka, Bogumiła Staszak, Paulina Kubsik.

Wiedza o społeczeństwie:

Jan Kasprzak.

Muzyka:

Justyna Szczot.

Przyroda:

Agnieszka Sołtysiak

Chemia:

Aneta Nowak.

Fizyka:

Joanna Graczyk.

Biologia:

Anna Nenenman-Koprowska.

Geografia:

Urszula Jeziorna, Katarzyna Szadkowska.

Informatyka:

Tomasz Borowski, Mariusz Witkowski, Katarzyna Stachurska, Kornelia Topor-Pustelnik, Katarzyna Szadkowska.

Wychowanie fizyczne:

Tomasz Borowski, Liliana Czajkowska, Robert Iwiński, Piotr Jabłoński, Hubert Kulczak.

Język niemiecki:

Magdalena Mielcarek-Mirek, Linda Kalinowska-Plewczyńska.

Religia:

Aneta Podczasiak (s. Immakulata) SDP, s. Grażyna Socha (s. Liliana) SDP.

Wychowanie do życia w rodzinie:

Irena Elantkowska

Edukacja dla bezpieczeństwa:

Jan Kasprzak

WOS:

Jan Kasprzak

Doradztwo zawodowe:

Ewa Wróbel.

Pedagog:

Katarzyna Marzol, Joanna Ciesielska.

Logopeda:

Jolanta Krucka, Przemysław Ciesielski, Żaneta Wilant, Aleksandra Bukowska, Beata Staszak-Kopeć.

Świetlica:

Małgorzata Drukała, Liliana Czajkowska, Robert Iwiński, Piotr Jabłoński, Hubert Kulczak, Ewa Kutnik, Justyna Sieczkowska.

Biblioteka:

Joanna Smuszkiewicz, Magdalena Mielcarek-Mirek.

***

Szkoła przez kilkanaście lat ciągle się zmieniała, podobnie jak kadra ludzi w niej pracująca ... Wcześniej do Grona Pedagogicznego należały/należeli:

Halina Sznycer, Grażyna Robak, Janina Fabiszak, Stefania Jóźwiak, Teresa Niemczynowicz, Marzanna Zbierska, Halina Nowicka, Renata Jędro-Kozioł, Aldona Olesiak, Irena Nowak, Irena Graczyk, Jan Graczyk, Elżbieta Hofman, Janina Frydrychowska, Urszula Krzemiñska, Anna Wilant, Bożena Kaczmarek, Jadwiga Kędziora, Ewa Chrzumnicka, Elżbieta Gulczyńska, Jadwiga Białecka, Jerzy Krucki, Maria Wendt, Lech Wendt, Anna Biegasiewicz, Hanna Pawłowska, Jadwiga Wendt, Elżbieta Gruszka, Barbara Chabros, Ewa Stasiak, Bogumiła Staszak, Julia Stawicka, Józefa Bajdek, Stanisław Sikorska, Krzysztof Paluszkiewicz, Elżbieta Wośkowiak, Dorota Krzyżak, Jadwiga Przybylska, Agnieszka Gawlik, Tomasz Drzewiecki, Lucyna Lula, Kazimiera Jóźwiak, Róża Malinowska, Aldona Matczak, Grażyna Karnafel, Danuta Szmagaj, Monika Łasińska, Marcin Ziemniczak, Anna Zbyszewska, Wanda Sędłak, Maria Berdzińska, Zofia Kordylewska, Kazimierz Berdziński, Józef Stawicki, Wojciech Żerkowski, Barbara Makowska, Jadwiga Grabowska, Wanda Ślebioda, Sławomir Hak, Tomasz Kowalikowski, Iwona Różańska, Halina Nowicka, Alina Krol, Andrzej Jurga, Aleksandra Gołdych, Anna Płachcińska, Wioletta Sobczak, Marzena Lachowicz, Iwona Iwanowska, s. M. Rozariana Bielecka SDP, s. M. Loyola Młynarczyk SDP, s. M. Ancilla Bober SDP, s. M. Teodozja Maciejewska SDP, s. M. Klementyna Walczak SDP, s. M. Gregoria Halak SDP, s. M. Ewelina Chmiel SDP, s. M. Hiacynta Izdebska SDP, s. M. Samuela Tyczka SDP, s. M. Adelina Szkoda SDP, s. M. Joanna Lenart SDP, s. M. Mirona Fret SDP, s. M. Antonetta Podolak SDP, s. M. Aurelia Leszczyńska SDP, s. M. Laurencja Chodźko, ks. Kazimierz Bocianowski, ks. Eugeniusz Pasternak, ks. Mirosław Łaciński, ks. Robert Pietrzak, ks. Marek Wiśniewski, ks. Krzysztof Gąsiorowski, ks. Tomasz Muraszewski, Ewa Kasprzyk, Artur Kazecki, Alicja Piaseczna...