Z WIZYTĄ W PŁOCKU

20 listopada 2023 17:07

Oglądali mecz Ligi Mistrzów

16 listopada 2023 r. 33-osobowa grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie pod opieką pomysłodawcy wyjazdu Piotra Jabłońskiego oraz nauczycieli wychowania fizycznego Liliany Czajkowskiej i Roberta Iwińskiego, dopingowała piłkarzy ręcznych zespołów Orlen Wisły Płock - FC Barcelona.

Zawody zostały rozegrane w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów. Uczniowie mogli podziwiać i oklaskiwać najlepszych zawodników na świecie, którzy stworzyli niezapomniane widowisko sportowe.

Dodatkową atrakcją była możliwość osobistego podziękowania swoim sportowym idolom za bardzo dobry występ oraz zrobienie wspólnego zdjęcia z kilkoma zawodnikami zespołu Orlen Wisła Płock.

***

Serdecznie dziękuję Panu Tomaszowi Baumanowi (Orlen Wisła Płock) za życzliwość i pomoc w organizacji wyjazdu.

Piotr Jabłoński