Z SERCAMI PEŁNYMI MIŁOŚCI

28 maja 2024 07:27

Dla Ciebie Mamo…

Każdego roku 26 maja obchodzimy Dzień Matki. Wtedy to inaczej niż zazwyczaj chcemy wyrazić naszą miłość, serce, szacunek i życzliwość wobec tych, które tak bardzo kochamy i nie wyobrażamy sobie bez nich życia.

W związku z powyższym grupa dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie (Kinga Domiszewska, Anita Lubańska, Natalia Budzińska, Kinga Kaiser, Wiktor Łukomski, Wiktor Krzewiński) pod czujnym okiem katechetki s. Liliany Sochy CSDP przygotowały wymowny w swoim przekazie i treści montaż słowno-muzyczny, któremu przyświecał tytuł „Dla Ciebie Mamo”. Został on nagrany na użytek dydaktyczny, do obejrzenia którego serdecznie zapraszamy.

Materiał filmowy

***

Warto dodać, że wspomniany program został też przedstawiony w kościele pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Golinie.

Miał on swoje dwie odsłony. W każdej z nich nie zabrakło poetyckich słów wdzięczności wszystkim mamom, okolicznościowych piosenek i życzeń oraz westchnienia za tymi rodzicielkami, które już odeszły do wieczności.

Przedstawienia spotkały się z wielkim uznaniem ze strony zgromadzonych na Mszach św. parafian, czego wyraz dali gromkimi brawami dla młodych artystów tuż po zakończeniu każdego z występów.