Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM NA TY!

7 listopada 2019 19:18

Bogumiła Kowalska

„Euroweek” w Dusznikach Zdroju

Od 3. do 8 listopada 2019 r. grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie wraz z opiekunem - Małgorzatą Drukałą przebywała w Dusznikach Zdroju.

Brali tam czynny udział w zajęciach praktycznych zorganizowanych przez Fundację „Euroweek”, a prowadzonych przez wolontariuszy z całego świata, szkolących młodych uczestników w takich zakresach jak – konferencja prasowa, leadership czy poznawanie Unii Europejskiej.

Każdego dnia nasi przedstawiciele „szlifowali” język angielski. Brali też czynny udział w dyskusjach panelowych, grach symulacyjnych czy spacerach po malowniczej okolicy.

„Euroweek” to na pewno doskonały sposób przełamywania barier: językowych, kulturowych, wyznaniowych i kulinarnych poprzez: dialog, poznawanie i szanowanie poglądów innych ludzi.

Bogumiła Kowalska