ZŁOTY JUBILEUSZ ŚLUBÓW ZAKONNYCH

17 czerwca 2024 17:47

Nasze życzenia dla s. Liliany
Okrągłe rocznice skłaniają do prywatnych podsumowań minionego czasu oraz refleksji na temat spotkanych w międzyczasie ludzi. Na pewno wpływają one na kształtowanie naszego wnętrza i wszelkich indywidualnych przeżyć, których wcześniej doświadczyliśmy. Szczególnie chwile radosne i szczęśliwe, i co najważniejsze bardzo istotne w swoim znaczeniu, mogą być przywoływane przy okazji obchodów okrągłych jubileuszy.

W 2024 r. 50. rocznicę wieczystych ślubów zakonnych w Zgromadzeniu Sióstr Opatrzności Bożej przeżywa nasza katechetka s. Liliana Socha CSDP.

W związku z powyższym 16 czerwca Kinga Kaiser (VII c) oraz Wiktor Łukomski (IV b) wrazili w imieniu całej społeczności Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie, wdzięczność Jubilatce za lata powołania i pracy w naszej placówce. Dopełnieniem tych słów były okolicznościowe życzenia i wręczenie upominków. Wyraźnie zadowolona i bardzo wzruszona katechetka serdecznie podziękowała za okazane dowody sympatii, i pamięci.

Siostrze Lilianie życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia i błogosławieństwa Bożego w życiu zakonnym oraz w dalszej pracy zawodowej w naszej szkole.