Wyjazd na spektakl

12 lutego 2020 17:02

Co to jest legenda?

Odpowiedzi na pytanie postawione w tytule niniejszego artykułu mogli poszukać uczniowie klas I a, I b, I c ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie, którzy 11 lutego 2020 roku wybrali się wraz z wychowawczyniami: Arletą Skibińską, Aleksandrą Bukowską i Małgorzata Iwińską do Konińskiego Domu Kultury. Tam obejrzeli spektakl pt. ”Smocze opowieści”. W trakcie przedstawienie główny bohater smok Henryk wprowadził dzieci w świat legend i ich postaci. Uczniowie z uśmiechem na twarzy oglądali przedstawienie pełne humoru i licznych atrakcji. Mają teraz co wspominać.

Aleksandra Bukowska