WYJAZD DO KINA

7 czerwca 2022 20:38

Mile spędzony czas

„Doktor Strange w multiwersum obłędu” to film w reżyserii Sama Raimiego, który wprowadza i rozwija pojęcie wieloświata do uniwersum Marvela. Tytułowy bohater z pomocą starych i nowych nadnaturalnych sojuszników, przemierza zaskakujące, a zarazem niebezpieczne alternatywne światy, tocząc walkę z tajemniczym wrogiem.

7 czerwca 2022 r. grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie wspólnie z nauczycielem Przemysławem Ciesielskim wybrała się do kina „Helios” w Koninie na wspomniany wyżej film science - fiction.

Seans wyświetlony w technologii 2D bardzo podobał się uczniom z Goliny. Dostarczył im wielu wrażeń i pozytywnych emocji. Po projekcji udali się oni na posiłek do restauracji KFC.

Źródło: www.disney.pl/filmy/doktor-strange-w-multiwersum-obledu