WYJAZD DO JUMP PLANET

3 listopada 2022 22:22

Skoki na trampolinach i salta w powietrzu

Trudno dziś oderwać dzieci i młodzież od monitorów laptopów czy tabletów. To bolączka współczesności. Lepiej jednak spędzić czas wolny aktywniej i przy odrobinie wysiłku fizycznego.

Na pewno te powyższe stwierdzenia potwierdzą uczniowie z klas VI b i VIII a ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie, którzy wspólnie z nauczycielami Przemysławem Ciesielskim (organizator wycieczki) i Justyną Dzieran wybrali się 3 listopada 2022 r. do Jump Planet - parku trampolin w Koninie Laskówcu.

Skorzystali tam z szeregu atrakcji gwarantujących świetną i prozdrowotną zabawę. Dzięki ponad 36 różnym rodzajom trampolin, mogli wykonać wiele salt, akrobacji
i ewolucji najwyższych lotów. Śmiechu było przy tym co niemiara. Ponadto „nurkowali” w basenie z miękkimi gąbkami. Skakali również na wielką poduszkę powietrzną (airbag) przeznaczoną do lądowania dla osób wybijających z trampolin rekreacyjnych.

W tym miejscu dodać należy, iż dla zachowania szeroko pojętego bezpieczeństwa wszystkie powietrzne wybryki odbywały się pod fachowym okiem instruktora oraz ich szkolnych opiekunów.

Śmiało można powiedzieć, że integracyjna zabawa szósto- i ósmoklasistów w Jump Planet w Koninie Laskówcu była przednia!