WYCIECZKA DO STOLICY

3 grudnia 2019 16:17

Bogumiła Kowalska

Warszawska integracja uczniów

Wspólne poznawanie różnych ciekawych miejsc w Polsce sprzyja społecznej integracji oraz zawieraniu nowych znajomości.

28 listopada 2019 r. grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego wspólnie z młodzieżą z Przyjmy i Radoliny wzięła udział w wycieczce do Warszawy, która odbyła się dzięki wsparciu i życzliwości burmistrza Goliny - Mirosława Durczyńskiego.

Na początku przedstawiciele naszej gminy wspólnie z opiekunami: Anną Neneman - Koprowską, Eweliną Piaskowską, Agnieszką Sołtysiak
i Przemysławem Kapturskim, zwiedzili Łazienki Królewskie oraz Pałac na Wyspie. Następnie przejechali Traktem Królewskim do Zamku Królewskiego, w którym spędzili dłuższe, niezapomniane chwile. Wszędzie, gdzie zawitali, poznali historię wspomnianych miejsc i znajdujących się tam obiektów.

Wycieczka do stolicy przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze, mimo dość trudnego dystansu przeliczonego na 11570 kroków 😉.

Anna Nenemen - Koprowska