WYCIECZKA DO ENERGYLANDII

6 czerwca 2022 20:24

Wspaniała zabawa!

Energylandia to największy i zarazem najnowocześniejszy park rozrywki, który znajduje się w Zatorze na południu Polski. Jest on podzielony na sześć stref tematycznych. Znajduje się w nim łącznie ok. 106 atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych, takich jak: kolejki górskie, liczne karuzele i urządzenia ekstremalne, a także restauracje, bary, sklepy z pamiątkami oraz sceny, na których prezentowane są krótkie widowiska.

6 czerwca 2022 r. do Energylandii pojechały grupy uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie oraz Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Radolinie. Po kilkugodzinnej podróży dotarły pod kierunkiem swoich nauczycieli: Magdaleny Mielcarek-Mirek (organizatorka wycieczki w SP Golina), Bogumiły Kowalskiej, Agaty Wojdyńskiej i Michała Witkowskiego (organizator wycieczki w SP Radolina) na miejsce.

Tam czekała na nich wspaniała zabawa, w tym liczne pokazy edukacyjne. Każdy z uczestników skorzystał z wielu zaoferowanych, ciekawych atrakcji. Wśród nich były: Roller Costery, Water Park, karuzele, planetarium, Laboratorium Szalonego Naukowca, Teatr Egypt, Colosseo i Aqualantis.

Zabawa była przednia, co potwierdzają dołączone do niniejszego artykułu zdjęcia. 😊

Magdalena Milecarek-Mirek, Przemysław Ciesielski