WYCIECZKA DO ENERGYLANDII: SZKOLNE PRZYGODY

13 maja 2024 20:46

Uczniowie klas 5, 6, 7 i 8 ze szkół podstawowych w Golinie i Przyjmie wyruszyli na niezapomnianą przygodę do Energylandii. Ta ekscytująca wycieczka była doskonałą okazją dla uczniów, aby oderwać się od codziennych zajęć szkolnych i zrelaksować się przed zbliżającym się zakończeniem szkoły.

Podczas wycieczki uczniowie mieli również okazję do integracji między sobą, budując silne więzi i wspomnienia, które będą towarzyszyć im przez całe życie. Dzieląc się swoimi doświadczeniami i radościami, tworzyli niezapomniane chwile, które umocniły przyjaźnie między uczniami z obu szkół.

Po powrocie do szkół, uczniowie wrócili z nową energią i zapałem do nauki, gotowi zmierzyć się z wyzwaniami. Wycieczka do Energylandii nie tylko dostarczyła im niezapomnianych wspomnień, ale także dała im możliwość pokonywania własnych słabości.

Linda Kalinowska-Plewczyńska