WYCIECZKA CZWARTOKLASISTÓW

7 czerwca 2024 07:37

W krainie Mandorii

Kolejki górskie, wielkie i małe karuzele, zjeżdżalnie czy olbrzymi wirujący okręt - to tylko niektóre atrakcje oferowane wszystkim szukającym przygód przez największy w Europie kryty Park Rozrywki Mandoria w Rzgowie (woj. łódzkie).

Właśnie do tego miejsca udali się 6 czerwca 2024 r. czwartoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie pod opieką swoich nauczycieli: Beaty Matczak, Katarzyny Stachurskiej, Beaty Staszak-Kopeć i Przemysława Ciesielskiego.

Uczniowie w ciągu dnia skorzystali z szeregu atrakcji, bawiąc się przy tym wyśmienicie, co widać na dołączonych do niniejszego artykułu zdjęciach.

Śmiało można powiedzieć, że integracyjny wyjazd do Mandorii można zaliczyć do bardzo udanych. Może uda się powtórzyć ten wyjazd do tak wyjątkowego miejsca w przyszłości… Zobaczymy… 😊

fot. różni autorzy

Źródło: mandoria.com