WRAŻLIWE SERCA

23 listopada 2022 14:11

Nasza pomoc choremu Tymkowi

W artykule z 24 października 2022 r. informowaliśmy o chorobie Tymka Jaszczaka ze Słupcy oraz zbiórkach organizowanych na jego leczenie.

Jako społeczność Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie o bardzo wrażliwych sercach, nie pozostaliśmy bierni na prośbę mamy chłopca o finansowe wsparcie akcji charytatywnej na rzecz jej synka.

I tak już od poniedziałku 24 października rozpoczęliśmy zbiórkę pieniężną na terenie naszej placówki. Prosiliśmy o przysłowiową „złotówkę”. Dzięki niebywałej współpracy uczniów z poszczególnych klas i pracowników szkoły, zebraliśmy pełną puszkę.

Jak słyszeliśmy, na ratunek Tymkowi została już zebrana cała potrzebna kwota, ale zbiórka jeszcze się nie skończyła. Dziecko będzie potrzebowało bardzo dużego wsparcia finansowego na czas po operacji.

W związku z tym zachęcamy do dalszej pomocy chłopcu w myśl hasła:

„Daj na Tymka choć złotówkę, otwórz serce, pochyl główkę, bo choroba to coś złego, spotkać może dziś każdego”.

Magdalena Mielcarek-Mirek, Przemysław Ciesielski