WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

10 listopada 2020 17:45

Gratulacje dla Roksany Piątkowskiej!

Dnia 6 listopada w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie odbył się szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, którego organizatorem jest Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Konkurs nie należy do najłatwiejszych, dlatego jest taki prestiżowy. Należy wykazać się nie tylko wiedzą i umiejętnościami, ale też znajomością literatury wykraczającej poza podstawę programową. Do konkursu przystąpiły dwie uczennice klas ósmych, które naprawdę wykazały się wysokim poziomem prac. Jedna z nich, Roksana Piątkowska z klasy 8b, zakwalifikowała się do etapu rejonowego.

Serdecznie gratulujemy!

Jestem z Was dumna Dziewczyny!!!

Paulina Kubsik