Szkolne powitanie wiosny

Zima za nami, a wraz z jej końcem powitaliśmy tak wyczekiwaną przez wszystkich wiosnę.

W porównaniu z innymi dniami w ciągu roku, 21 marca wyglądał w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie inaczej niż zwykle. Wszystko to za sprawą następującej po zimie pory roku oraz wesołych zabaw zaproponowanych dzieciom i młodzieży przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego obu sekcji.

I tak w ramach zaplanowanych akcji nasi uczniowie lansowali trendy wiosennej mody w kolorach: zielonym, żółtym, czerwonym i pomarańczowym. Przygotowali też kolorowe portrety marzanny. Malowali kredą wizerunki Pani Wiosny na chodniku. Otrzymywali również do przypięcia barwne nalepki kwiatków.

Niewątpliwym hitem tego dnia był taniec belgijki w czasie „długiej przerwy”, który zintegrował szkolną społeczność.

Wszyscy tego dnia byli bardzo radośni, co zapewne wiąże się z budzącą się do życia naturą.