WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

11 grudnia 2023 16:59

W poniedziałkowy ranek 11 grudnia klasa 7c uczestniczyła w warsztatach świątecznych, które poprowadziła i przygotowała pani Monika Siuda. Pani Monika opowiedziała nam o swojej pasji słów kilka, zaprezentowała nowoczesną maszynę do szycia i przywiozła ogrom przeróżnych ozdób wykonanych z materiału. Uczniowie dowiedzieli się między innymi co to jest patchwork oraz jak wygląda prowadzenie własnej firmy. Wszyscy skrupulatnie i w skupieniu oddali się zajęciom polegającym na wypełnieniu wykrojonej zawieszki specjalnym granulatem silikonowym, takim jaki na przykład znajduje się w poduszkach. A następnie musieli ładnie zaszyć i ozdobić swoją zawieszkę. Okazuje się, że szycie za pomocą igły i nitki wcale do łatwych zadań nie należy! Kto odważniejszy, mógł spróbować swoich sił podczas szycia na maszynie. Zajęcia kreatywne wprowadziły nas w świąteczny nastrój, czas przeznaczony na warsztaty bardzo szybko minął, a pracowaliśmy bez przerwy.

Bardzo dziękujemy pani Monice za poświęcony czas i świątecznego Skrzata, którego dostaliśmy w prezencie. Życzymy wszystkim Merry Christmas!

Uczniowie klasy 7c z wychowawczynią