WALENTYNKI W "JULKU"

14 lutego 2020 16:55

Miło i uroczo

Od kilkunastu lat, co roku, 14 lutego obchodzimy walentynki. I w 2020 nie mogło być inaczej. Już od samego rana w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie czuć było podekscytowanie całej społeczności zarówno dzieci jak i młodzieży. Na korytarzach rozwieszono okolicznościowe dekoracje, a uczniowie i nauczyciele mieli na sobie "coś" czerwonego. Samorząd Uczniowski obu sekcji zadbał również o walentynkową pocztę. Dzięki niej każdy chętny mógł przesłać sobie kartki ze słowami sympatii i przyjaźni.

Źródło: facebook.pl/szkolapodstawowawgolinie