VII A W PIZZERII

24 lutego 2022 19:16

Sposób na klasową integrację

Z pieczarkami, szynką, papryką lub owocami morza - z takimi zazwyczaj dodatkami zamawiamy pizzę, która w ostatnich latach uchodzi za jeden z najbardziej lubionych przez nas fast foodów.

W tłusty czwartek (24 lutego 2022 r.) uczniowie z kl. VII a ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie pod opieką wychowawcy Przemysława Ciesielskiego postanowili w miły sposób spędzić czas po lekcjach. Za miejsce spotkania wybrali miejscową pizzerię „Tutto Bene”. Tam wedle smakowych gustów zakupili te tak charakterystyczne włoskie przysmaki. Dodatkowo zgodnie z wielowiekową tradycją uraczyli się pysznymi pączkami ufundowanymi przez właścicieli pizzerii.

Na zakończenie śmiało można powiedzieć, że wszystkim udzieliła się wtedy przyjazna atmosfera sprzyjająca klasowej integracji.

***
Serdecznie dziękuję WŁAŚCICIELOM PIZZERII „Tutto Bene” w Golinie za ufundowane dla nas pączki z okazji tłustego czwartku.