VII A W „OSKARDZIE”

22 listopada 2021 21:20

Sposób na klasową integrację

„Pogromcy duchów. Dziedzictwo” to pełna humoru i akcji rozrywka dla całej rodziny. Stanowi ona połączenie klasycznych, sentymentalnych momentów z filmu nagranego 1984 roku ze świeżym i wyjątkowym akcentem, który zadowala współczesne pokolenie widzów.

22 listopada 2021 r. sportowa klasa VII a ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie wspólnie ze swoim wychowawcą Przemysławem Ciesielskim wybrała się do kina „Oskard” w Koninie na wspomniany wyżej film familijny. Dubbingowana produkcja, która wyświetlona została w technologii 2D, w bardzo ciekawy sposób przedstawiła fabułę wiążącą oryginalnych pogromców duchów z sekretnym, tytułowym dziedzictwem, jakie pozostawił po sobie dziadek głównych bohaterów.

Seans bardzo podobał się siódmoklasistom. Dostarczył im wielu wrażeń i pozytywnych emocji. Po projekcji uczniowie udali się do restauracji Mc Donald’s.