DRODZY UCZNIOWIE I RODZICE !

Przed nami w najbliższych dniach wdrożenie zdalnego nauczania i realizowanie edukacji na odległość w sposób systematyczny i obowiązkowy.
Czekają nas nowe wyzwania.
Zgodnie z zaleceniem MEN postaramy się o to, by udało nam się podjąć optymalnie dobrą współpracę.
W tej chwili pracujemy nad nowymi rozwiązaniami : nowym planem lekcji, zakresem i sposobem przekazywania wiedzy, zasadami motywowania do pracy pod kierunkiem nauczycieli oraz samodzielnej. Zakładamy Classroom'y, kontaktujemy się z Wami pytając o problemy i Wasze propozycje ich wspólnego rozwiązania, wskazujemy różne możliwości komunikacji na odległość (platformy edukacyjne, WhatsApp, Messenger, SMS, e-mail, rozmowy telefoniczne) ułatwiające przepływ informacji.
Wiemy, że mimo rosnącego zmęczenia jesteście bardzo cierpliwi i wyrozumiali.
Z naszej strony obiecujemy, że planując dalszą pracę robimy wszystko, by nie utrudnić nikomu już i tak niełatwego zadania.
Spore wyzwanie przed nami, ale na pewno damy wszyscy razem radę.
Dziękujemy za współpracę, Wasze zaangażowanie i często przekazywane nam zapewnienia wsparcia.
Nie zapominajcie o swoim zdrowiu i bezpieczeństwie własnym oraz najbliższych. To w obecnej rzeczywistości jest NAJWAŻNIEJSZE.
Tęsknimy za Wami.
Do szybkiego zobaczenia.
Grono pedagogiczne i dyrekcja szkoły.