Kochani Uczniowie i Drodzy Rodzice⚠️
Wczoraj późnym wieczorem MEN przekazał dyrektorom szkół i nauczycielom rozporządzenie o nowych zasadach nauczania i realizowania treści edukacyjnych.
Rozpoczęliśmy pracę nad możliwie najsprawniejszym ich wdrożeniem, zastosowaniem się do obowiązujących przepisów z jak najmniejszymi utrudnieniami dla nas wszystkich, ale przede wszystkim dla dzieci.
Sytuacja jest wyjątkowa, zaskakująca i niełatwa.
Prosimy o cierpliwość, w najbliższych dniach będziemy Was informować o kolejnych krokach i zasadach naszej współpracy.
Zdrowia, spokoju i rozwagi życzę.
Ewa Kutnik