UROCZYSTA GALA

9 października 2019 21:28

Nasi w gronie NAJLEPSZYCH

Dnia 24 września 2019 r. w auli Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Burmistrza Goliny Mirosława Durczyńskiego, zorganizowana przez tutejsze Centrum Usług Wspólnych.

Było to swoiste wyróżnienie dla NAJLEPSZYCH Z NAJLEPSZYCH w naszej gminie (Lista przyznanych stypendiów).
W tym zaszczytnym gronie znaleźli się także uczniowie i absolwenci Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego, którzy za najwyższe noty w nauce i sporcie zostali nagrodzeni.

Serdecznie gratulujemy Wyróżnionym i ich Rodzicom! Przy okazji życzymy naszym Uczniom kolejnych sukcesów, z szacunkiem i wdzięcznością, kłaniając się Im nisko, mocno trzymając kciuki za Ich kolejne osiągnięcia!

źródło: facebook/szkolapodstawowawgolinie,
fot. Justyna Sieczkowska, Małgorzata Osajda