UCZNIOWIE KLAS VIII - INFORMATOR DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

30 marca 2020 21:38

Uczniowie klas VIII!

Z myślą o Was, Miasto Konin przygotowało Informator o szkołach średnich ogólnokształcących, technicznych i branżowych I stopnia, dla których organem prowadzącym jest Miasto Konin. Opracowanie zawiera pełną ofertę edukacyjną konińskich szkół. Opisuje kierunki kształcenia jakie zostały utworzone na nowy rok szkolny 2020/2021, a także przedstawia możliwości dalszej edukacji i zatrudnienia w niedalekiej przyszłości.