„TROLLE 3” NA MIKOŁAJKI

5 grudnia 2023 20:58

Integracja czwartoklasistów w kinie

„Trolle 3” to kolejna odsłona losów Poppy i Mruka. Po różnych zawirowaniach i przeciwnościach losu w końcu zostali oni parą. Któregoś dnia Poppy odkryła, że Mruk ma sekretną przeszłość. Był kiedyś częścią fenomenalnego boysbandu BroZone, który tworzył wspólnie z czterema braćmi. Niestety muzyczny team rozpadł się. Mruk i Poppy postanowili wyruszyć w pełną emocji podróż, aby spotkać i zjednoczyć braci.

Tak pokrótce przedstawia się fabuła animacji, na którą w przeddzień mikołajek (5 grudnia 2023 r.) wybrali się do kina Oskard w Koninie czwartoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie. Towarzyszyli im ich wychowawcy: Katarzyna Stachurska, Beata Matczak, Przemysław Ciesielski oraz nauczyciel wspierający Iwona Kasprzak.

Dubbingowana bajka wyświetlona w technologii 2D bardzo podobała się uczniom, o czym świadczyły ich pozytywne komentarze po obejrzanym seansie.

Po projekcji czwartoklasiści z Goliny udali się na posiłek do restauracji McDonald’s.

Było miło, wesoło, a co najważniejsze mikołajkowo i już prawie świątecznie…