TARGI GIER KOMPUTEROWYCH 2021

24 października 2021 22:42

Bogumiła Kowalska

Rozrywkowa niedziela na PGA

Poznań Game Arena to najważniejsze i największe w Polsce targi gier komputerowych
i rozrywki multimedialnej.

Od kilku lat fascynują one uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, 24 października 2021 r. grupa z nich pod opieką nauczycieli - Bogumiły Kowalskiej, Magdaleny Mielcarek - Mirek, Lindy Kalinowskiej – Plewczyńskiej i Mariusza Witkowskiego postanowiła w atrakcyjny sposób spędzić czas na PGA, poznając nowe technologie.

Przy tej wyjątkowej okazji nasi spotkali się ze słynnymi youtuberami. Za pomocą symulatorów zagrali na komputerach. Nabyli również najnowszy sprzęt elektroniczny. Nie obyło się też bez wygrania okolicznościowych gadżetów, potwierdzających ich udział w imprezie.

Mimo, iż atrakcji na tegorocznym PGA było mniej niż w latach ubiegłych, to i tak przedstawiciele golińskiej podstawówki byli bardzo zadowoleni z wyjazdu i udanej niedzieli.