SZKOLNE SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

6 grudnia 2023 19:54

Wyjątkowy dzień w roku

Zgodnie z wielowiekową tradycją 6 grudnia Mikołaj (nauczyciel wychowania fizycznego Robert Iwiński) i Śnieżynka (pedagog specjalny Justyna Dzieran) odwiedzali dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie.

Wszyscy w mijającym roku byli bardzo grzeczni, dlatego zasłużyli na upominki, które ufundowane zostały przez Radę Rodziców. Prezenciki te sprawiły obdarowanym mnóstwo radości.

***

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie upominków dla dzieci i młodzieży z naszej szkoły.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie

***

Mikołajkowy dzień na wesoło

Samorząd Uczniowski zorganizował 6 grudnia 2023 r. okolicznościowy happening. Jego celem było zachęcenie dzieci i młodzieży do przywdziania czerwonej czapki, sweterka, skarpetek lub bluzki z motywami nawiązującymi do postaci Mikołaja lub zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Powyższa inicjatywa spotkała się z pozytywnym odzewem ze strony szkolnej społeczności.