SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

12 września 2023 16:19

Bądź zawsze bezpieczny

Stworzenie spokojnych warunków do nauki i rozwoju dzieci oraz młodzieży jest możliwe wyłącznie przy zachowaniu szeregu zasad, które wpisują się na pewno w szeroko rozumiane bezpieczeństwo.

W związku z powyższym 11 września 2023 r. uczniowie kl. I-VIII ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie wysłuchali ciekawych prelekcji poświęconych wyżej wspomnianemu, bardzo ważnemu zagadnieniu. Bazując na odpowiednich przykładach, wygłosili je w miejscowej auli policjanci Maria Baranowska z Sekcji Prewencji w Koninie i Błażej Borowiec z Posterunku Policji w Golinie.

Te bardzo pouczające spotkania zorganizowała pedagog specjalny Justyna Dzieran we współpracy z pedagog szkolną Katarzyną Marzol.