SPOTKANIE Z BEHAWIORYSTAMI

8 października 2023 20:22

To i owo o psach

Jak postępować ze swoim czworonożnym pupilem, jak nauczyć właściwego zachowania, jakich nawyków nie utrwalać, jak zachowywać się wobec psa, by nie prowokować go do agresji, jakie samoobronne odruchy zastosować w kontaktach z rozgniewanym, obcym, biegnącym do nas zwierzęciem ?…

Odpowiedzi na powyższe pytania usłyszeli uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie, 6 października 2023 r. w ramach spotkań z trenerami i behawiorystami psów. Przeprowadzili oni ciekawe w swojej formie i przebiegu zajęcia, których uatrakcyjnieniem były praktyczne ćwiczenia z ich towarzyszami - owczarkiem niemieckim oraz berneńskim psem pasterskim.

Wszystkich wskazówek wzbogaconych pokazami, nasi uczniowie obejrzeli i wysłuchali z wielką uwagą.

Źródło: Fb SP Golina