SPOTKANIE INTEGRACYJNE W „STARÓWCE”

12 października 2019 16:02

Dzień Chłopaka w klasie VIc

4 października 2019 r. (piątek) uczniowie z integracyjnej klasy VIc ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie wraz z wychowawcą Agnieszką Sołtysiak i nauczycielem wspierającym Agnieszką Pakułą wybrali się do miejscowej restauracji „Starówka”, aby tam świętować Dzień Chłopaka.

Na początku spotkania dziewczynki złożyły swoim kolegom życzenia oraz podarowały każdemu z nich symboliczne upominki. Później wszyscy według gustów i smaków zajadali się wybranymi potrawami. Towarzyszyła im przy tym muzyka oraz taniec. Pomogły im one wyrazić ich radość i integrować klasę.

To spotkanie śmiało można zaliczyć do udanych, co potwierdzały uśmiechy
na twarzach i wspaniałe humory szóstoklasistów i ich nauczycieli.

Agnieszka Sołtysiak