Łukasz z VII c przyrodniczym „Omnibusem”

Przedstawienie znaczenia, a także korelacji pomiędzy naukami przyrodniczymi oraz operowanie odpowiednimi pojęciami w praktyce to priorytety konkursu „Omnibus”, który został zorganizowany w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie przez Urszulę Jeziorną – nauczyciela geografii.

15 czerwca 2021 r. odbył się finał wspomnianej wyżej rywalizacji. W ostatnim etapie wzięli udział uczniowie, wyłonieni wcześniej w drodze eliminacji klasowych.

Bezkonkurencyjnym w zmaganiach z tematycznym testem okazał się być uczeń klasy VII c - Łukasz Michalski, który został zwycięzcą konkursu.

Naszemu uczniowi serdecznie gratulujemy odniesionego sukcesu, podziwiając przy tym jego zapał i gruntowną wiedzę przyrodniczą!

Urszula Jeziorna