ROWERAMI DO SPŁAWIA

13 października 2023 18:52

Mali, a potrafią

Zanim przyjdą jesienne chłody, trzeba aktywnie i bezpiecznie wykorzystać czas.
Przekonały się o tym dzieci z klasy II b, które 13 października 2023 r. wspólnie z wychowawczynią Arletą Skibińską, s. Immakulatą Podczasiak oraz kilkorgiem rodziców wzięły udział w wycieczce rowerowej do Spławia. Po dotarciu na miejsce, razem z opiekunami, uczestniczyły w wesołych zabawach integracyjnych i słodkim poczęstunku.

Ze strony drugoklasistów nie zabrakło także miłego akcentu z okazji Dnia Nauczyciela. Podziękowali oni swojej wychowawczyni i siostrze katechetce za codzienny trud wychowania oraz nauki.

Wspólny rajd rowerowy był dobrą okazją do integracji całego zespołu klasowego - dzieci, nauczycieli i rodziców, a także przypomnienia miłośnikom jednośladów ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących na drodze.

s. Immakulata Podczasiak