PROJEKT „DziałaMY” - EFEKT GŁOSOWANIA

10 marca 2022 20:57

Pufy sposobem na relaks

W grudniu 2021 r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie mieli możliwość zgłaszania interesujących inicjatyw, o których ważności zdecydowali
w późniejszym głosowaniu. Wszystko to w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego i projektu „DziałaMY”.

Gdy zakończył się czas opiniowania i powstawania listy przedsięwzięć, przyszedł czas na wybranie najciekawszego z nich.

Największą liczbę głosów zdobył projekt „Strefa relaksu” zaproponowany przez Weronikę Staśkowiak z klasy VIII c, który został zrealizowany 9 marca 2022 r. Zakupione zostały kolorowe pufy. Dzięki nim nasi uczniowie mogą w przyjemny sposób odpocząć i zregenerować siły podczas przerw międzylekcyjnych.

Ósmoklasistce serdecznie gratulujemy pomysłu oraz nowatorskiego spojrzenia na potrzeby rówieśników. Mamy nadzieję, że pufy będą długo służyć szkolnej społeczności.

Agnieszka Sołtysiak