POWIATOWY TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

10 maja 2024 07:26

W dniu 09.05.2024r. w Ośrodku Szkoleniowym WORD w Koninie odbyły się Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych w I grupie wiekowej. Do rywalizacji zgłosiło się osiem zespołów czteroosobowych w kategorii wiekowej 10 -12 z trenu powiatu konińskiego i szkół miasta Konina. Turniej obejmował zakres wiedzy z przepisów ruchu drogowego, praktycznych umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, pokonania rowerowego toru przeszkód oraz jazdę rowerem po tzw. miasteczku. Po kilkugodzinnych zmaganiach reprezentacja naszej szkoły w składzie: Agnieszka Maze, Klara Kotala, Antoni Wadelski oraz Borys Janicki uplasowała się na piątym miejscu. Najlepszą zawodniczką naszej reprezentacji została Agnieszka Maze.

Gratulujemy naszym uczniom wiedzy i umiejętności oraz życzymy bezpiecznego korzystania z tras rowerowych w czasie wolnym.

Hubert Kulczak