Dinozaury i ludzie na jednej planecie...

13 czerwca uczniowie klasy 5c ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie wspólnie z wychowawczynią Agnieszką Dzwoniarską oraz p. Magdaleną Mielcarek-Mirek wybrali się do kina „Helios” w Koninie na film „Jurassic World: Dominion”.

Po zakupieniu lubianych przez wszystkich tzw. „przysmaków kinowych” udaliśmy się do sali kinowej i w napięciu oczekiwaliśmy na projekcję filmu.

„Jurassic World: Dominion” to przygoda i science-fiction w jednym. Akcja filmu rozgrywa się 4 lata po zniszczeniu Isla Nublar. Dinozaury żyją i polują teraz z ludźmi na całym świecie. Ta krucha równowaga zmieni przyszłość i raz na zawsze okaże się, czy ludzie mają pozostać największymi drapieżnikami na planecie, którą teraz dzielą z najbardziej przerażającymi stworzeniami w historii.

Doborowa obsada aktorska: Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum, Bryce Dallas Howard, Chriss Pratt, DeWanda Wise i Isabella Sermon, znakomita akcja, trzymająca w napięciu do samego końca i zadziwiające, spektakularne efekty wizualne przykuły naszą uwagę na prawie 150 minut, które minęły nie wiadomo kiedy.

Film bardzo podobał się uczniom. Dzięki wersji z dubbingiem oglądało się go z wielką przyjemnością. Pełni wrażeń i pozytywnych emocji wróciliśmy do domów.

Agnieszka Dzwoniarska