POPOŁUDNIE W QUALITASIE

14 listopada 2023 18:03

Zacieśniali więzi klasowe

Któż z nas nie zna wspólnych: wycieczek, akcji, spacerów, konkursów, inicjatyw czy wyjazdów. Każda z tych form aktywności ma jeden wspólny mianownik, to szeroko pojęta integracja.

We wtorkowe popołudnie (14 listopada 2023 r.) uczniowie z IV b ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie pod opieką wychowawcy Przemysława Ciesielskiego postanowili spotkać się i zacieśnić jeszcze bardziej więzi klasowe.

W związku z powyższym, przy dogodnej pogodzie, przeszli spacerkiem do restauracji Qualitas na miejscowym rynku. Tam wedle swoich gustów oraz smaków zakupili różnego rodzaju fast foody, w przerwie jedzenia których śmiali się i rozmawiali na rozmaite tematy.

Na zakończenie śmiało można powiedzieć, że wszystkim udzieliła się wtedy przyjazna atmosfera sprzyjająca jeszcze lepszemu poznaniu się.