Pobierowo 2021 – obóz pod namiotami

W dniach od 14 lipca do 28 lipca 2021 r. w Pobierowie nad morzem odbędzie się obóz harcerski pod namiotami organizowany przez Komendę Hufca ZHP Konin. Koszt dwutygodniowego wypoczynku wynosi 1200 zł. Uczestnicy mają możliwość skorzystania z 50 % dofinansowania z Urzędu Miejskiego w Golinie. Chęć wyjazdu należy zgłosić do poniedziałku tj. 10 maja 2021 r. do p. Iwony Kasprzak. Pierwszeństwo w dofinansowaniu mają uczniowie, którzy nie brali udziału w akcji letniej w roku 2020. Karty zgłoszeniowe będą do pobrania w podanym osobom zainteresowanym terminie i miejscu. Ilość miejsc ograniczona.

Obóz zostanie zorganizowany zgodnie z wytycznymi MEN, GIS, MZ dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży!