PIERWSZE WARSZTATY SZYCIA W KLASIE 4 B

23 października 2024 10:59

W poniedziałek, 21 października, nasza klasa miała przyjemność uczestniczyć w pierwszych warsztatach szycia, które poprowadziła lokalna krawcowa – pani Monika Siuda, mama jednego z naszych uczniów. Uczniowie mieli okazję nauczyć się podstaw szycia, w tym jak poprawnie nawlec igłę, jak zrobić supełek na końcu nitki oraz jak krok po kroku uszyć dekoracyjne jesienne dynie.

Warsztaty były nie tylko świetną zabawą, ale także okazją do rozwijania umiejętności manualnych. Mamy nadzieję, że to dopiero początek i w przyszłości uczniowie stworzą jeszcze więcej ciekawych dzieł, które ozdobią ich domy. Serdecznie dziękujemy pani Monice za czas, zaangażowanie i pomoc w organizacji tego kreatywnego spotkania!

Linda Kalinowska-Plewczyńska