OKRĘGOWE ZAWODY WĘDKARSKIE

8 września 2024 18:54

Okręgowe zawody wędkarskie

W dniu 07.09.2024 r. na zbiorniku Osada odbyła się XLVII Impreza Spławikowa o Mistrzostwo Szkół Okręgu PZW w Koninie. W zawodach brali udział uczniowie ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu konińskiego. Zespół reprezentujący Szkołę Podstawową im. J. Słowackiego w Golinie w składzie Antoni Tamborski, Igor Szygenda oraz Alan Folta w kategorii drużynowej zajął III miejsce. Ponadto w kategorii indywidualnej Antoni Tamborski uplasował się na IV miejscu.

Gratulujemy sukcesu, życząc powodzenia w dalszym pogłębianiu wiedzy i umiejętności wędkarskich. Opiekun drużyny serdecznie dziękuje rodzicom oraz zarządowi koła PZW nr 10 w Golinie za wsparcie finansowe i techniczne reprezentacji naszej szkoły.

Hubert Kulczak