OGÓLNOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY GEO-PLANETA

14 czerwca 2021 16:59

Bogumiła Kowalska

Bardzo dobry wynik Oliwii z VII b

Upowszechnianie wśród uczniów wiedzy o przyrodzie naszego kraju i problematyki ochrony środowiska, a także propagowanie osiągnięć związanych z ekologią oraz fauną, florą Polski
to główne założenia konkursu pt. „Przewodnik przyrodniczy po Polsce - miejsca, które warto odwiedzieć“.

Organizatorem tej rywalizacji było Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie, we współpracy z Międzywydziałowym Studium Ochrony Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Do udziału w powyższym konkursie przystąpiła również przedstawicielka Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie - Oliwia Strugała z kl. VII b.

Nasza uczennica pod kierunkiem nauczyciela geografii – Urszuli Jeziornej przygotowała tematyczną, indywidualną pracę. Trud, pomysłowość oraz kreatywność Oliwii zostały dostrzeżone przez jury przyrodniczej rywalizacji, które przyznało jej okolicznościowy dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku końcowego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Urszula Jeziorna