NOCKA W SZKOLE

24 października 2023 17:18

Noc pełna dobrej zabawy, integracja i edukacja to wspomnienia z imprezy zorganizowanej w naszej szkole 20 i 21 października przez klasę VII b pod opieką wychowawczyni Justyny Szczot i nauczycielki języka niemieckiego Lindy Kalinowskiej - Plewczyńskiej.

Uczniowie mieli okazję do pogłębienia wiedzy i ćwiczenia umiejętności udzielania pierwszej pomocy dzięki współpracy OSP w Golinie a także brali udział w pokazie i warsztatach tanecznych breakdance. Wśród gier i zabaw pojawiły się animacje z okazji zbliżającego się Dnia dyni, wiele gier ruchowych i strategicznych, podczas których siódmoklasiści wykazali się wzajemnym wsparciem, akceptacją, chęcią współpracy oraz pomysłowością. Na koniec wszyscy odpoczęli w nocnym seansie filmowym.

Justyna Szczot