NOC PIRATÓW 2023

24 kwietnia 2023 15:01

Noc Piratów

To była wyjątkowa noc!
Z piątku na sobotę (21/22 kwietnia 2023 r.) uczniowie klasy 2b ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie zamienili się w straszliwych piratów, którzy w poszukiwaniu skarbów, zaglądali w tajemnicze zakątki naszej placówki.

Pod czujnym okiem pani kapitan (wychowawczyni Kornelii Topor-Pustelnik) i pierwszego oficera (Szymona Pustelnika) ciężko pracowali, doskonaląc umiejętności niezbędne do pracy na statku. Szkoląc swoją siłę, zręczność i umiejętność wspinania się, przygotowali się do abordażu.

Wszyscy starali się przestrzegać pirackiego regulaminu, bo za złamanie go groziło wyrzucenie za burtę. Na szczęście nikt nie sprawdził, co to miało oznaczać.

Gdy nastała noc, nasza sala zamieniła się w kajutę, a wszystkie Majtki grzecznie zasnęły w swoich kojach.

***

Bardzo dziękujemy Rodzicom za przygotowanie pysznych, pirackich smakołyków oraz udekorowanie sali, a Koleżankom ze starszych klas za przyniesienie materaców.

Kornelia Topor-Pustelnik

NOC PIRATÓW - Film