NAUCZYCIEL I SZKOŁA NA MEDAL

25 października 2021 13:05

Dotarła do nas bardzo miła wiadomość z redakcji "Głosu Wielkopolskiego".

Nasza szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody "Szkoła Roku" w akcji "Nauczyciel i Szkoła na Medal" - największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie wielkopolskim jest prowadzony przez "Głos Wielkopolski".

Nominację do tytułu "Nauczyciel na Medal" otrzymała nasza Pani Katarzyna Stachurska.

Nominowanie do tej nagrody jest dla nas ogromnym wyróżnieniem! Bez Was, uczniów i ich rodziców, nie byłoby szkoły i nauczycieli. Wskazanie nas jest wyróżnieniem dla całej społeczności Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie.

Dziękujemy Wam za zaufanie, bardzo dobrą współpracę, wsparcie w codziennej pracy, wyrozumiałość i wielokrotnie kierowaną do nas pozytywną energię i ciepłe słowa.

Dziękujemy po wielokroć za nominację!

Już dziś, od godz. 12:00 rusza głosowanie

Swoje głosy na naszą nauczycielkę i szkołę oddawać będzie można do 2 grudnia 2021 r., do godz. 21:30.

Zasady i forma oddawania głosów zostaną podane przez organizatorów.

Informacje o plebiscycie i naszych nominacjach znajdziecie pod następującymi adresami:

1. Wiadomości o plebiscycie [ZOBACZ]
  2. Linki do oddawania głosów na K. Stachurską: [ZOBACZ], [KATARZYNA STACHURSKA]
  3. Link do oddawania głosów na naszą szkołę: [ZOBACZ], [SP GOLINA]

Prosimy społeczność szkolną, naszych absolwentów, sympatyków o oddawanie głosów!