NAGRODZENI W KONKURSIE EKOLOGICZNYM

16 czerwca 2023 21:01

„ŚWIAT CZYSTY JEST PIĘKNIEJSZY...”

Przedstawiciele Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie wzięli udział w Konkursie Ekologicznym „Świat czysty jest piękniejszy, od Ciebie zależy czy będzie taki”. Organizatorem rywalizacji był Miejski Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Koninie, a patronat honorowy objął Prezydent Miasta Konina.
Tematem konkursu była gospodarka odpadami i jej wpływ na otaczające środowisko.
Jego finał odbył się 14 czerwca 2023 r. w Parku Miejskim im. F. Chopina w Koninie, gdzie uczniowie naszej szkoły odebrali nagrody.

II miejsce w kategorii prace literackie zajęła Alicja Kubsik z kl. 5a oraz II miejsce w kategorii prace plastyczne zajęła Wiktoria Pietraszek z kl. 7a. Gratulujemy!

Oprócz wręczenia nagród, organizatorzy i sponsorzy konkursu zadbali o atrakcje. Wydarzenie sprawiło naprawdę dużo radości wszystkim uczestnikom. Przygotowania uczniów koordynowała nauczycielka geografii pani Urszula Jeziorna.

Relacja w lokalnych mediach :

Przegląd Koniński

Urszula Jeziorna

fot. wykonane aparatem pozyskanym w ramach programu Laboratoria Przyszłości.