NA OLIMPIE… CZYLI O CIEKAWEJ LEKCJI HISTORII

20 października 2020 18:43

Dnia 19 października uczniowie klasy 5a na lekcji historii wcielili się w role wybranych przez siebie bogów greckich. Był sam Zeus i Posejdon, i Hera, i Atena, i Afrodyta, i Hefajstos, i Hades z trójgłowym Cerberem!… Uczniowie prezentowali podczas wystąpienia swoje atrybuty (notabene wykonane z niezwykłą kreatywnością i starannością) oraz ciekawe historie na swój temat. Pozostali uczniowie mieli za zadanie odgadnąć, kim jest przedstawiana postać. Odpowiedzi padały zawsze bezbłędnie!

Pragnę podkreślić, że zaangażowanie, emocje towarzyszące piątoklasistom robiły wrażenie… Brawo dla wszystkich!

Paulina Kubsik