MUZYCZNY SUKCES W GMINIE

13 listopada 2019 14:07

Podczas II Gminnego Przeglądu Pieśni Patriotycznych, który odbył się 8 listopada 2019 r w Domu Kultury w Golinie zdobyliśmy NAGRODĘ BURMISTRZA - szczególne wyróżnienie dla Chóru Szkolnego w składzie: Maria Sławska, Iga Jóźwiak, Anna Szwacińska, Aleksandra Sędziak, Natalia Tomczak, Agata Przybyła, Maja Natywo, Agata Suta, Marika Macyszyn, Michalina Nowaczyk, Klaudia Pytlewicz, Jagoda Śliwińska, Roksana Kołodziejczyk, Julia Nowicka. Zespół wokalny został wsparty przez cztery zuch dziewczyny: Alicję Kubsik, Julię Mikułę, Julię Langner i Natalię Szczot, które wzbogaciły repertuar o spektakularną inscenizację. Wystąpił również Dziecięcy Zespół Wokalny " Marzenie" w przepięknej i wzruszającej odsłonie, wykonując piosenkę pt. "Co to jest niepodległość". Opiekunami grup były panie Justyna Szczot i Kornelia Topor-Pustelnik.

Justyna Szczot