MOC ATRAKCJI…

1 czerwca 2021 18:02

… z okazji Dnia Dziecka

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej. Niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca. Trudno się temu dziwić, skoro wtedy między innymi w szkołach organizowane są różne konkursy i zabawy oraz dostaje się w prezencie mnóstwo słodkości.

Podobnie było w Golinie. Z okazji Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego na uczniów czekało moc atrakcji.

Młodsi w kolorowych przebraniach wzięli udział w licznych grach i zabawach na świeżym powietrzu. Uczestniczyli też w konkursie plastycznym „Marzenia dzieci”. Dodatkowo prezentowali swoje talenty. Rozwiązywali także interesujące rebusy, kalambury oraz różnego typu łamigłówki. Układali puzzle. Wszystko to odbywało się w takt skocznej muzyki.

Starsi uczniowie natomiast grali w planszówki i oglądali filmy animowane. W dalszej części szkolnej imprezy mieli możliwość zaprezentowania się w konkurencjach rekreacyjno-sportowych w miejscowej hali. Przedstawiciele poszczególnych oddziałów rywalizowali tam z sobą w trafianiu piłkami do kosza, strzelaniu do bramki i rzucaniu lotkami do tarczy. Pozostali uczniowie zasiedli na trybunach, pełniąc rolę kibiców.

Dopełnieniem imprezy dla dzieci i młodzieży był słodki upominek w postaci lodów ufundowanych przez Radę Rodziców.

Obchody Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie zapewniły wszystkim uczniom udaną i bardzo wesołą zabawę. Kolejna tego typu impreza już za rok.

Z okazji Dnia Dziecka życzymy naszym Uczniom zdrowia, radości i uśmiechu każdego dnia.

***

Serdecznie dziękuję Radzie Rodziców za ufundowanie lodów dla naszych uczniów z okazji Dnia Dziecka.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie Ewa Kutnik