MOC ŻYCZEŃ

12 października 2024 16:12

Z wdzięcznością i serdecznością…

Jak co roku w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie odbyły się tradycyjne obchody Dnia Edukacji Narodowej. Miały one swój wyjątkowy przebieg i niepowtarzalny charakter.

W dowód pamięci i wdzięczności wszyscy pracownicy placówki otrzymali od uczniów niespodzianki w postaci woreczków z pięknie pachnącą lawendą. Ponadto wysłuchali okolicznościowych audycji. Natomiast od przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego obu sekcji dostali cukierki oraz… nietuzinkową, lekarską „receptę” 😊.

W przygotowanie szkolnych obchodów Dnia Komisji Edukacji Narodowej 2024 zaangażowani byli uczniowie z różnych klas: Alicja Kubsik, Patrycja Pakuła, Wiktor Łukomski, Dominik Klichowski, Natalia Głowacka, Nikola Łuczak, Eliza Majkowska, Lena Kuklik, Kinga Szczepankiewicz, Hanna Kozłowska, Paulina Sławska, Kacper Janiak, Amelia Głowacka, Antoni Wolnicki, Elena Sobczak i Kornelia Staśkowiak oraz nauczyciele: Justyna Szczot, Magdalena Mielcarek-Mirek, Beata Matczak, Ewelina Piaskowska, Agnieszka Sołtysiak, Kinga Bąkowska, Aleksandra Bukowska, Żaneta Wilant, Przemysław Ciesielski współpracujący z Katarzyną Głowacką.

***

Dyrekcji, wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Niepedagogicznym życzymy: dalszych sukcesów, spełnienia marzeń, wielu osiągnięć zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym! 😊