III miejsce dla naszej drużyny

29 listopada 2021 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Golinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Konińskiego Szkół Podstawowych w Futsalu Chłopców rocznik 2009 i młodsi.
W zawodach wzięło udział 5 najlepszych drużyn z terenu powiatu konińskiego, wyłonionych po wcześniejszych eliminacjach. Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym.

W mistrzostwach uczestniczyły reprezentacje szkół podstawowych z: Kazimierza Biskupiego, Ślesina, Grodźca, Rzgowa i Goliny.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. SP Ślesin
    2. SP Kazimierz Biskupi
    3. SP Golina
    4. SP Grodziec
    5. SP Rzgów

Skład zespołu Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie:

Hubert Libertowski, Aleks Osika, Sebastian Marciniak, Dominik Szymański, Franciszek Antoniak, Adam Maćko i Alan Witkowski.

Opiekunami na zawodach byli Robert Iwiński i Hubert Kulczak.

Puchary i dyplomy wręczali Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie Ewa Kutnik i przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Koninie Karol Baranowski.

Dziękujemy piłkarzom za grę fair play i SERDECZNIE GRATULUJEMY wszystkim drużynom.

Robert Iwiński