MIKOŁAJKOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ.

14 grudnia 2022 10:10

Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej

9 grudnia w Hali Widowiskowo-Sportowej w Golinie odbył się Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej szkół podstawowych z terenu Gminy Golina w dwóch kategoriach wiekowych: pierwsza to klasy 1-2 i druga to klasy 3-4. W zawodach wzięły udział wszystkie szkoły podstawowe: SP Golina, SP Przyjma, SP Radolina i SP Kawnice.

Klasyfikacja końcowa:

Zwyciężyli wszyscy uczestnicy!!! (najważniejsze to dobra zabawa i miłe spędzenie popołudnia). Każdy zawodnik (zawodniczka) otrzymał okolicznościowy upominek ufundowany przez klub LZS FC Polonia Golina oraz firmę Primabiotic.

Nagrody dla uczestników wręczali burmistrz Goliny Mirosław Durczyński, prezes klubu Konrad Maciaszek, menadżer Marcin Kaźmierczak oraz sekretarz Krzysztof Stępiński.

Szkołę Podstawową im. Juliusza Słowackiego w Golinie reprezentowali:

• klasy 3-4: Kacper Janiak, Adrian Osika, Julian Balcerzak, Grzegorz Langner, Nikolas Sodkiewicz, Leon Bryl i Wiktor Szkudlarek.
  • klasy 1-2: Emanuel Pokojowy, Jakub Kobojek, Michał Kędzierski, Bartosz Filipiak, Blanka Brzęcka i Artem Sitsinskyi.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Robert Iwiński